labavima

Iz Wiktionary
Idi na navigaciju Idi na pretragu

Srpskohrvatski[uredi]

Flektirani oblici[uredi]

labavima

  1. instrumental množine ženskog roda pozitiva pridjeva labav
  2. lokativ množine ženskog roda pozitiva pridjeva labav
  3. dativ množine muškog roda pozitiva pridjeva labav
  4. instrumental množine muškog roda pozitiva pridjeva labav
  5. lokativ množine muškog roda pozitiva pridjeva labav
  6. dativ množine srednjeg roda pozitiva pridjeva labav
  7. instrumental množine srednjeg roda pozitiva pridjeva labav
  8. lokativ množine srednjeg roda pozitiva pridjeva labav