labilnijima

Iz Wiktionary
Idi na navigaciju Idi na pretragu

Srpskohrvatski[uredi]

Flektirani oblici[uredi]

labilnijima

  1. instrumental množine ženskog roda komparativa određenog vida pridjeva labilan
  2. lokativ množine ženskog roda komparativa određenog vida pridjeva labilan
  3. dativ množine muškog roda komparativa određenog vida pridjeva labilan
  4. instrumental množine muškog roda komparativa određenog vida pridjeva labilan
  5. lokativ množine muškog roda komparativa određenog vida pridjeva labilan
  6. dativ množine srednjeg roda komparativa određenog vida pridjeva labilan
  7. instrumental množine srednjeg roda komparativa određenog vida pridjeva labilan
  8. lokativ množine srednjeg roda komparativa određenog vida pridjeva labilan