labilnima

Iz Wiktionary
Idi na navigaciju Idi na pretragu

Srpskohrvatski[uredi]

Flektirani oblici[uredi]

labilnima

  1. instrumental množine ženskog roda pozitiva pridjeva labilan
  2. lokativ množine ženskog roda pozitiva pridjeva labilan
  3. dativ množine muškog roda pozitiva pridjeva labilan
  4. instrumental množine muškog roda pozitiva pridjeva labilan
  5. lokativ množine muškog roda pozitiva pridjeva labilan
  6. dativ množine srednjeg roda pozitiva pridjeva labilan
  7. instrumental množine srednjeg roda pozitiva pridjeva labilan
  8. lokativ množine srednjeg roda pozitiva pridjeva labilan