prigušenima

Iz Wiktionary
Idi na navigaciju Idi na pretragu

Srpskohrvatski[uredi]

Flektirani oblici[uredi]

prigušenima

  1. instrumental množine ženskog roda pozitiva pridjeva prigušen
  2. lokativ množine ženskog roda pozitiva pridjeva prigušen
  3. dativ množine muškog roda pozitiva pridjeva prigušen
  4. instrumental množine muškog roda pozitiva pridjeva prigušen
  5. lokativ množine muškog roda pozitiva pridjeva prigušen
  6. dativ množine srednjeg roda pozitiva pridjeva prigušen
  7. instrumental množine srednjeg roda pozitiva pridjeva prigušen
  8. lokativ množine srednjeg roda pozitiva pridjeva prigušen